Ale szczęściarz! Mieszkaniec Sochaczewa trafił szóstkę w Lotto

Mieszkaniec Sochaczewa postanowił zagrać w Lotto i...wygrał. W jego ręce wkrótce trafi ponad 6 mln zł.
Fot. Hermann/pixabay.com. W Sochaczewie szóstka w Lotto o wartości co najmniej 1 mln zł padła po raz pierwszy.

Sobotnie losowanie Lotto przyniosło szczęście osobie, która zagrała w Sochaczewie. Jej wygrana to dokładnie 6 056 730,90 zł. Dzięki niej, Sochaczew pierwszy raz pojawił się na liście miast, w których padły „szóstki” o wartości co najmniej miliona złotych. Jest to oczywiście miejscowy rekord wysokości wygranej w grach liczbowych.

By trafić na listę Lottomilionerów, graczowi wystarczył zakład na chybił trafił za 4 zł (3 zł – cena zakładu Lotto i 1 zł za zakład Lotto Plus) oraz niezbędne w takich wypadkach szczęście. Ów zakład został zawarty w punkcie Lotto przy ul. Chopina 168a. Sześć szczęśliwych, wylosowanych w sobotę liczb to: 1, 4, 25, 31, 32, 41.

Przypominamy, że o miliony w Lotto i Lotto Plus można grać we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40. Losowania można oglądać na antenie TVP Info oraz na www.lotto.pl. W najbliższym losowaniu do wygrania są 2 mln zł, a w Lotto Plus o gwarantowany 1 mln zł.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Ale szczęściarz! Mieszkaniec Sochaczewa trafił szóstkę w Lotto

  1. Ja maiłem szanse raz zagrałem swoje daty urodzenia, pech chciał, że tylko 3 cyfry trafiłem za 4 zł no cóż prędzej wygramy w bukmacherze niż w totolotku taka jest prawda.