Trzy zuchwałe próby kradzieży bankomatów

Przy ul. Natalińskiej w Otrębusach doszło do próby włamania do bankomatu. Bardzo podobne zdarzenie miało miejsce następnej nocy w Warszawie i w Nadarzynie.
Fot. joemonster.org. Złodzieje od kilku miesięcy próbują okraść bankomaty w naszym regionie.

Informację na temat zdarzenia w Otrębusach otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę mailową redakcja@zachodniemazowsze.info. – W Otrębusach na ul. Natalińskiej dzisiejszej nocy doszło do włamania do bankomatu – napisał w środę, 21 czerwca czytelnik proszący o zachowanie anonimowości. Okazało się, że sprawcy odgięli obudowę maszyny, a wcześniej zamalowali kamerę monitoringu. Na miejscu pojawili się policjanci z komendy w Pruszkowie m.in. przewodnik z psem tropiącym oraz technik kryminalistyki.

Kolejna próba kradzieży bankomatu miała miejsce następnej nocy przy ul. Mszczonowskiej w Nadarzynie. Tym razem maszyna została wyrwana. Do tego celu użyto łańcuchów przyczepionych do samochodu. Policjanci ruszyli w pościg za złodziejami, lecz ich również nie udało się ich schwytać. Trzecie bardzo podobne zdarzenie miało miejsce w Warszawie. Teraz policjanci prowadzą w sprawach dochodzenie i sprawdzają, czy były one ze sobą powiązane.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy na terenie naszego regionu doszło do kilku prób kradzieży bankomatów m.in. w Parzniewie, Lesznie, Raszynie i Grodzisku Mazowieckim. Więcej informacji na ten temat można przeczytać TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest