Horror w Błoniu: znęcał się nad teściową i jej psami

Policjanci z Błonia zatrzymali 42-letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad swoją teściową. O podejrzeniu stosowania przemocy wobec kobiety poinformował funkcjonariuszy lekarz.
Fot. pixabay.com. O sprawie policjantów poinformował lekarz ze szpitala.

Kilka dni temu dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie od lekarza pełniącego dyżur w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym o przyjęciu pacjentki z podejrzeniem stosowania wobec niej przemocy. Sprawą zajęli się błońscy „dochodzeniowcy”, którzy przyjęli zawiadomienie o znęcaniu się fizycznym i psychicznym nad kobietą przez jej zięcia. Następnie dzielnicowi udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Policjanci zatrzymali Jerzego W.

42-latek usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad teściową. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił jeszcze na przedstawienie mężczyźnie kolejnego zarzutu. Jerzy W. odpowie również za znęcanie się nad psami należącymi do kobiety. Prokurator na wniosek komendanta komisariatu w Błoniu zastosował wobec Jerzego W. środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną i nakazał opuszczenie wspólnego mieszkania.

Facebooktwitterredditpinterest