Wielka awantura w pociągu między pasażerem a konduktorem. Doszło do rękoczynów i wyzwisk [WIDEO]

W pociągu Kolei Mazowieckich doszło do rękoczynów. Pokłócili się ze sobą pasażer z konduktorem.
Fot. mazowieckie.com.pl. Do zdarzenia doszło w pociągu Kolei Mazowieckich.

Do zdarzenia doszło w pociągu Kolei Mazowieckich. Jeden z pasażerów chciał kupić bilet bez dodatkowej opłaty, na Dworcu Centralnym w Warszawie otrzymał bowiem informację, że istnieje taka możliwość. Od słowa do słowa między nim a konduktorem doszło do awantury. W pewnym momencie kolejarz uderzył mężczyznę w twarz.

Sprawą już zajął się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Zdaniem przedstawicieli organizacji, pasażer nie tylko został uderzony w twarz, ale był również bity po rękach i zastraszany słownie.

Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawił również przewoźnik, czyli Koleje Mazowieckie (KM). W opublikowanym w poniedziałek, 17 lipca oświadczeniu napisano: „W związku z nagraniem krążącym w sieci, na którym przedstawiono scenę z pociągu Kolei Mazowieckich, gdzie rzekomo pracownik Kolei Mazowieckich miałby uderzyć podróżnego, Koleje Mazowieckie oświadczają, że osoba widoczna na nagraniu, rozmawiająca podniesionym tonem z innym podróżnym, a następnie dopuszczająca się wobec tego podróżnego przemocy, nigdy nie była i nie jest pracownikiem Kolei Mazowieckich”.

 

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Wielka awantura w pociągu między pasażerem a konduktorem. Doszło do rękoczynów i wyzwisk [WIDEO]

  1. To ciekawe kim ten Pan jest skoro posiada taki mundur a drugi konduktor nie reagujehmmm ciekawe heh oszmieszajacy się zarząd kolei mazowieckich plus 1000 do wizerunku