23-latek z Żyrardowa w opałach. Policja znalazła u niego amfetaminę, marihuanę, mefedron, broń i amunicję

Żyrardowscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 23-latka, u którego znaleźli amfetaminę, mefedron i marihuanę. Mężczyzna posiadał też broń i amunicję bez wymaganego pozwolenia. Na dodatek kierował samochodem, mimo że miał cofnięte uprawnienia. Teraz młodemu żyrardowianinowi grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.
Fot. KPP Żyrardów. Mężczyzna posiadał broń bez ważnego zezwolenia.

23-latka zatrzymali do kontroli drogowej żyrardowscy policjanci. Mężczyzna kierował samochodem, mimo że starosta wydał decyzję o cofnięciu mu uprawnień. Był on już wcześniej notowany i jest dobrze znany stróżom prawa. W aucie młodego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli susz roślinny. Mundurowi podejrzewali, że w mieszkaniu żyrardowianina może być więcej narkotyków. Przeczucie ich nie myliło. Po przeszukaniu lokum kryminalni znaleźli ponad 130 gramów narkotyków. Zabezpieczony został mefedron, amfetamina i marihuana, a także sprzęt przeznaczony do porcjowania używek. Ponadto w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli broń palną wraz z amunicją, na którą nie posiadał pozwolenia.

23-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty obrotu znacznych ilości środków psychotropowych, posiadania broni palnej i amunicji bez wymaganego pozwolenia oraz kierowania samochodem mimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień. Decyzją sądu młody żyrardowianin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “23-latek z Żyrardowa w opałach. Policja znalazła u niego amfetaminę, marihuanę, mefedron, broń i amunicję