W Grodzisku powstał magazyn H&M. 500 nowych miejsc pracy!

Oficjalne otwarcie nowego magazynu znanej, szwedzkiej firmy odzieżowej H&M w Natolinie pod Grodziskiem Mazowieckim odbyło się w piątek, 18 sierpnia. Pracę znajdzie tu 500 osób.
Fot. Facebook/Grodzisk Mazowiecki. W uroczystym otwarciu magazynu wziął udział m.in. burmistrz Grodziska Grzegorz Benedykciński.

Centrum dystrybucyjne H&M o powierzchni 3 tys. mkw. przy ul. Chemicznej w Natolinie koło Grodziska Mazowieckiego wybudował potentat na rynku nieruchomości przemysłowych – firma Panattoni Europe. Obiekt składa się z dwóch części: biur i magazynów. Jego budowa rozpoczęła się w listopadzie ubiegłego roku, a uroczyste otwarcie odbyło się w piątek, 18 sierpnia. Magazyn powstał zgodnie z ogólnymi zasadami zrównoważonego rozwoju. Budynek jest przyjazny dla środowisk i efektywny w eksploatacji. O ekologicznym charakterze inwestycji dla H&M świadczy m.in. nowoczesna konstrukcja hali magazynowej, ekologiczność zastosowanych materiałów, energooszczędność, a także lokalizacja

A H&M to nie jedyna firma, która postanowiła zainwestować w magazyny pod Grodziskiem. Dzięki temu, budżet gminy zasili potężny zastrzyk gotówki w postaci podatków od nieruchomości. Mowa tu nawet o kilku milionach złotych rocznie. Niebagatelne znaczenie mają również nowe miejsca pracy. W samym tylko magazynie firmy H&M pracę znajdzie 500 pracowników.

W lokalnej prasie już kilka tygodni temu pojawiły się ogłoszenia dotyczące naboru pracowników do nowego magazynu. Wymagania? Niewysokie. Na podstawowe stanowisko wystarczy umiejętność kompletowania i pakowania zamówień oraz wysyłki do sklepów, dokładność, sumienność, nastawienie na długofalową współpracę, gotowość do podjęcia pracy fizycznej w systemie zmianowym oraz w weekendy. W zamian można liczyć na stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, szkolenie wdrażające, atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta rabatowa na zakupy w sieci H&M, dofinansowanie do obiadów, ubezpieczenie zdrowotne), możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy.

Facebooktwitterredditpinterest