Festyn na Gąsinie i pożegnanie lata w Malichach [PROGRAM]

Szykują się dwie ciekawe imprezy na peryferiach Pruszkowa. Dokładnie w sobotę, 16 września mieszkańcy Malich wspólnie pożegnają lato, a dzień później na Gąsinie odbędzie się festyn, podczas którego wystąpi Małgorzata Ostrowska.
Fot. Arkadiusz Simko/wikipedia.org. Dla mieszkańców Gąsina zaśpiewa Małgorzata Ostrowska.

Festyn na Gąsinie odbędzie się już po raz drugi. Ubiegłoroczna edycja przypadła mieszkańcom do gustu, tak będzie zapewne i w najbliższą niedzielę, zwłaszcza, że gwiazdą wieczoru będzie świetna piosenkarka, była wokalistka zespołu Lombard – Małgorzata Ostrowska. Tradycyjnie już nie zabraknie muzyki disco polo. Organizatorzy – Biuro Promocji Urzędu Miasta w Pruszkowie oraz dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 10 przewidzieli również wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników.

festyn-na-gasinie-2017

Z kolei w sobotę, 16 września będzie można wziąć udział w festynie rekreacyjnym przygotowanym przez wspólnotę sąsiedzką osiedla Malichy. Start o godzinie 15.00. Ogólnodostępna impreza odbędzie się na boisku przy ul. Spacerowej. W programie przewidziano zabawy i atrakcje dla każdego, bez względu na stan i wiek. – Zachęcamy do miłego spędzenia czasu i odwiedzenia sąsiadów z tej odległej dzielnicy naszego miasta. Przybywajcie Państwo całymi rodzinami! Imprezę pod nazwą „Pożegnanie lata w Malichach” przygotowuje Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla – Ogrodu Malichy we współpracy z Miejską Radą Seniorów i władzami miejskimi i, jak zapewnia na swoich afiszach, będzie to impreza, jakich dotąd nie było – zachęcają urzędnicy z pruszkowskiego ratusza.

festyn-na-gasinie-2017-2

Fot. pruszkow.pl

Facebooktwitterredditpinterest