Kultowy Dezerter zagra na Dniach Brwinowa [PROGRAM]

Tegoroczne Dni Brwinowa przebiegają pod znakiem kultury offowej. W niedzielę, 10 września wystąpi zespół Dezerter.
Fot. Przykuta/wikipedia.org. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Dezerter.

W tegorocznym programie Dni Brwinowa znalazły się m.in. koncerty zespołów T.Love i Dezerter, atrakcje dla dzieci, zawody siłaczy, a także możliwość zwiedzenia nowej hali sportowej oraz nocny spektakl przy pałacu w parku.

Większość wydarzeń odbędzie się na placu położonym między ul. Dworską, ul. marsz. J. Piłsudskiego i ul. Przejazd. W sobotę od godz. 17.00 zaplanowane są zawody siłaczy pod wodzą Wojtka Niteckiego z TG Sokół. O godz. 19.00 rozpoczną się koncerty. Zagrają: Babylon Raus oraz gwiazda wieczoru T.Love. Tuż obok, od godz. 10.30 do godz. 14.00, będzie można zwiedzać nową halę sportową, w której odbędą się m.in. treningi pokazowe organizowane przez kluby sportowe. O godz. 10.30 na boisku przy szkole zostanie rozegrany mecz ligowy piłki nożnej BKS Naprzód Brwinów – KS Teresin.

Niedzielne oficjalne uroczystości rozpocznie msza św. w kościele pw. św. Floriana o godz. 10.30. Po niej zgromadzeni przejdą na rynek, przed pomnik 36. Pułku Piechoty Legii Akademickiej. Na placu Jana Pawła II stanie fotoplastykon z dawnymi fotografiami Brwinowa. Na popołudnie, na placu położonym miedzy ul. Dworską, ul. marsz. J. Piłsudskiego i ul. Przejazd zaplanowano warsztaty artystyczne, wystawę oraz koncerty zespołów Past i Dezerter – istniejącej od ponad 35 lat punkrockowej grupy, czołowego przedstawiciela niezależnej sceny muzycznej lat 80. Muzycy wielokrotnie występowali na festiwalach (m.in. w Jarocinie), za granicą (Finlandia, RFN, Szwajcaria, Francja, Japonia, Stany Zjednoczone) oraz w filmach („To tylko rock”, „Film o pankach”).

Niedzielny wieczór zakończy nocny spektakl teatralny „Karnawał Wenecki”, który odbędzie się w niezwykłej scenerii parku miejskiego. Scena stanie tuż przy pałacu. Tego samego dnia będzie można podziwiać również wystawę Ryszarda Lynxa Łobosa ABOTAK! oraz wziąć udział w warsztatach artzinowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

dni-brwinowa-2017

Fot. UG Brwinów

Facebooktwitterredditpinterest