Pożegnanie lata w Ursusie. Zagrają: Bracia, Nocna Zmiana Bluesa, Akcent i Top One

Sezon plenerowych imprez związanych z pożegnaniem lata w naszym regionie trwa. W najbliższą sobotę, 9 czerwca takie wydarzenie odbędzie się w Ursusie.
Fot. Facebook/Urząd Dzielnicy Ursus. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Bracia.

Mieszkańcy Ursusa pożegnają lato w Parku Czechowickim przy ul. Spisaka. Impreza odbędzie się 9 września. Rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do późnych godzin wieczornych. O godz. 15.00 odbędzie się organizowane wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Ursusie Święto Latawca. Dla najmłodszych przewidziano atrakcje sportowo-rekreacyjne. Zgłodniali będą mogli skorzystać z licznej oferty stoisk gastronomicznych z różnymi przysmakami.

Gwoździem programu tegorocznej imprezy będą występy muzyczne. Jako pierwsi scenę opanują przedstawiciele disco polo. O godz. 16.00 wystąpi zespół Akcent z Zenkiem Martyniukiem, a godzinę później – pochodząca z Pruszkowa grupa Top One. Na godz. 19.00 przewidziano koncert jednego z najpopularniejszych zespołów bluesowych, czyli Nocna Zmiana Bluesa. Gwiazdą wieczoru będą Bracia – istniejący od 20 lat rockowy band założony przez Wojciecha i Piotra Cugowskich.

Wszystkich chętnych do Parku Czechowickiego bezpłatnie dowiozą specjalne, zabytkowe autobusy.

pozegnanie-lata-ursus-2017-2

Facebooktwitterredditpinterest