Tragedia w Bramkach. Dwudziestolatka śmiertelnie potrąciła pieszą, druga jest ciężko ranna

Na drodze krajowej nr 92, w miejscowości Bramki, kierująca oplem 20-letnia kobieta potrąciła dwie osoby. Jedna z nich zmarła, druga jest ciężko ranna.
Fot. archiwum. Przyczyny tragedii będzie wyjaśniał prokurator.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 21 września. Około godziny 6.20 rano dyżurny komisariatu policji w Błoniu otrzymał informację o tragicznym zdarzeniu na ul. Łódzkiej w Bramkach (droga krajowa nr 92). Okazało się, że 20-letnia kobieta jadąca oplem corsą w kierunku Sochaczewa, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła dwie inne kobiety. Jedna z nich, w wyniku odniesionych obrażeń, zmarła na miejscu. Miała 59 lat. Druga – w stanie ciężkim, została przetransportowana do szpitala. Wcześniej, pierwszej pomocy udzielili jej postronni kierowcy. – Badanie kierującej na zawartość alkoholu wykazało, że była trzeźwa – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. – Na miejscu były prowadzone czynności z udziałem i pod nadzorem prokuratora, uczestniczył w nich również biegły z zakresu wypadków drogowych – dodaje.

Kierowcy podróżujący drogą krajową nr 92 w okolicy Bramek musieli liczyć się z utrudnieniami trwającymi kilka godzin, ruch odbywał się bowiem wahadłowo, jednym pasem.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Tragedia w Bramkach. Dwudziestolatka śmiertelnie potrąciła pieszą, druga jest ciężko ranna