Włamał się do cudzego domu w Izabelinie, bo….chciał się ogrzać

Gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał się dobijać do drzwi mieszkalnych, na miejsce natychmiast skierował załogę patrolowo-interwencyjną. Na tarasie policjanci zastali śpiącego na krześle mężczyznę, obok którego leżał duży kamień, a szyba w drzwiach tarasowych była uszkodzona.
Fot. KPP Żyrardów. Mundurowi obudzili zziębniętego śpiocha na cudzej posesji.

Dyżurny komendy w Starych Babicach został powiadomiony o mężczyźnie, który na terenie izabelińskiej gminy miał się dobijać do drzwi mieszkalnych. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Na tarasie domu mundurowi zastali śpiącego na krześle mężczyznę. Obok niego leżał duży kamień, natomiast szyba w drzwiach tarasowych była uszkodzona.

Funkcjonariusze obudzili 27-latka. W rozmowie z policjantami wyjaśnił powód, dla którego uszkodził drzwi. Jak się okazało, chciał wejść do domu, aby się ogrzać. Właścicielka posesji złożyła zawiadomienie o przestępstwie oraz wniosek o ściganie mężczyzny. Policjanci przedstawili Szymonowi Sz. zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Facebooktwitterredditpinterest