Woreczek z ziemią, po której chodził Jarosław Kaczyński sprzedany za ponad 10 tysięcy złotych!

O tym, że internauci potrafią być niezwykle pomysłowi, wiadomo nie od dziś. Jeden z nich wystawił na aukcji woreczek z ziemią, po której miał rzekomo chodzić prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Fot. Allegro. W popularnym serwisie aukcyjnym można kupić zarówno ziemię, po której chodził Jarosław Kaczyński, jak i taką, po której prezes PiS nie chodził.

Aukcję kilka dni temu zorganizował użytkownik o nicku krisu345 z Tarnowskich Gór. W popularnym serwisie wystawił on na licytację woreczek ziemi, po której miał rzekomo chodzić chodzić prezes Prawa i Sprawiedliwości (PiS) Jarosław Kaczyński. Równie ciekawy, co przedmiot sprzedaży jest jego opis. – W ostatnich dniach byłem w Warszawie. Był tam nasz prezes, który coś tam gadał (już nie pamiętam), po skończeniu przemowy i całego wydarzenia, wziąłem woreczek foliowy i zabrałem ziemię, po której chodził – napisał internauta. Takiego powodzenia swojego przedsięwzięcia chyba jednak nie przewidział. Początkowa cena słynnego już woreczka wynosiła 50 zł, udało się go zaś sprzedać dokładnie za 10 100 zł. Mimo braku certyfikatu autentyczności!

Całe wydarzenie skomentował na swoim profilu na Facebooku znany działacz .Nowoczesnej Piotr Kandyba. – To nie jest żart...Nawet nie wiem, co o tym sądzić...Ziemia, po której chodził Jarosław Kaczyński została sprzedana wczoraj na Allegro za ponad 10 tys. złotych. Nie zdziwię się jak za chwilę będzie sprzedawane powietrze i innej konsystencji odpady Naczelnika (…) – napisał.

Co ciekawe, inny allegrowicz podchwycił pomysł i postanowił wystawić na aukcję ziemię, po której nie chodził Jarosław Kaczyński. Ta licytacja nie osiągnęła jednak spektakularnego sukcesu. Woreczek wciąż można kupić za jedyne 13 zł. W tym przypadku sprzedający zapewnia 100 proc. gwarancji.

Facebooktwitterredditpinterest

2 komentarzy dla “Woreczek z ziemią, po której chodził Jarosław Kaczyński sprzedany za ponad 10 tysięcy złotych!

  1. Jakie to szczęście, że z tej strony Warszawy mamy specjalistyczny szpital dla wariatów w Tworkach… W takich beznadziejnych przypadkach jak znalazł…