Koszmarny wypadek w Bramkach. Trzy osoby ranne [FOTO]

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 92. Kierowcy podróżujący tą drogą musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.
Fot. OSP Błonie. Przyczyny wypadku badają policjanci z komendy w Starych Babicach.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 29 października, około godziny 18.00. Z nieznanych na razie przyczyn na ul. Łódzkiej w Bramkach (droga krajowa nr 92) zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe: ford mondeo i volkswagen golf. Ranne zostały trzy osoby. Na miejscu najpierw pojawiła się straż pożarna. Druhowie udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce pogotowia, ranni zostali ambulansem przetransportowani do szpitala.

Jak donosi nam jeden z czytelników, do wypadku doszło najprawdopodobniej na skutek nadmiernej prędkości i wymuszenia pierwszeństwa przez jedno z aut. O tym, czy tak faktycznie było, przesądzi postępowanie prowadzone przez mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach. Na czas zabezpieczenia akcji fragment drogi krajowej nr 92 był nieprzejezdny, kierowcy musieli więc liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Przypomnijmy, że to już kolejny wypadek w Bramkach. Kilka tygodni temu kierująca osobowym oplem śmiertelnie potrąciła dwie kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

wypadek-bramki-pazdziernik-2017

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-2

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-3

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-4

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-5

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-6

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-7

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-8

wypadek-bramki-pazdziernik-2017-9

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna Błonie

Facebooktwitterredditpinterest