Rutkowski znowu w akcji! W Brwinowie zatrzymał mężczyznę, który chciał umówić się z 14-latką

Pracownicy biura Krzysztofa Rutkowskiego ujęli w Brwinowie mężczyznę podejrzanego o pedofilię. Chciał on umówić się z czternastoletnią dziewczynką.
Fot. wikipedia.org. Zatrzymania dokonali pracownicy Biura Rutkowski.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 października w Brwinowie. To właśnie wtedy mężczyzna został zatrzymany przez pracowników Biura Rutkowski. Poszukiwał on kontaktów seksualnych z nieletnią przez internet. Ale zamiast 14-letniej dziewczynki natknął się na zakonspirowanego cyber-agenta Krzysztofa Rutkowskiego. Mężczyzna przez kilka dni napisał kilkadziesiąt sms-ów. W nich proponował spotkanie i wyjaśniał, jakie są jego oczekiwania. Zgodził się na nocną randkę. Miał świadomość, że umawia się na seks z 14-latką,

O sprawie poinformował portal patriot24.net. – W chwili podejścia do naszej agentki ucharakteryzowanej na nieletnią, dopadli go nasi ludzie i powalili na ziemię – powiedział serwisowi Krzysztof Rutkowski. Dodał, że na miejsce została wezwana policja. Mężczyzna znalazł się w rękach mundurowych. Pracownicy Rutkowskiego przekazali policjantom również smsy, których autorem był podejrzany o pedofilię. Będą one dowodem w sprawie.

To nie pierwsza akcja Krzysztofa Rutkowskiego w naszym regionie. Więcej na temat jego działań można przeczytać TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest