Tir nie wyrobił się na nowym rondzie [FOTO]

Z trwającymi kilka godzin utrudnieniami musieli liczyć się kierowcy w Grodzisku Mazowieckim. W poniedziałek, 30 października tir zablokował ul. Okrężną.
Fot. Straż Miejska Grodzisk Mazowiecki. Kierowcy od dawna alarmowali, że rondo nie jest przystosowane do przejazdu ciężarówek.

Do zdarzenia doszło w godzinach przedpołudniowych. To najprawdopodobniej nieprawidłowo wykonany przez kierowcę tira manewr spowodował uszkodzenie nowo wybudowanego ronda. Z relacji strażników miejskich wynika, że samochód wjechał w ul. Okrężną i na rondzie osiedlowym z ul. Braci Okoniów zakopał się w nowo położonej nawierzchni wykonanej z kostki brukowej. Ruch został całkowicie zablokowany.

Na miejscu pojawiła się policja, straż miejska oraz specjalny ciągnik, który wyciągnął ciężarówkę. Mundurowi zabezpieczali ruch drogowy do momentu udrożnienia przejazdu.

tir-rondo-grodzisk-2

Hisilicon Balong

tir-rondo-grodzisk-3

Fot. Straż Miejska w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwitterredditpinterest

2 komentarzy dla “Tir nie wyrobił się na nowym rondzie [FOTO]

  1. Coś wam się popier**liło, ”Z relacji strażników miejskich wynika, że samochód wjechał w ul. Okrężną i na rondzie osiedlowym z ul. Braci Okoniów zakopał się w nowo położonej nawierzchni wykonanej z kostki brukowej.” Skrzyżowanie z tymi dwoma ulicami to nie droga nr 719, a tytulujecie artykuł ” Tir zablokował drogę 719” Co za brednie wypisujecie?

  2. Piszecie nieprawdę – to rondo nie jest na drodze wojewódzkiej – to osiedlowe rondo i tir który niewiadomo dlaczego się tam znalazł !