Wróciła promocja biletów za złotówkę

Od kilku dni pasażerowie mogą ponownie kupować bilety za złotówkę. Poprzednia akcja cieszyła się ogromną popularnością.
Fot. pixabay.com. Aby kupić bilet za 1 zł, wystarczy smartfon.

Nowa promocja to kontynuacja wakacyjnej akcji “Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay”, która wśród pasażerów komunikacji miejskiej cieszyła się ogromną popularnością Jej celem jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych.

Akcja promocyjna obejmuje swoim zasięgiem wszystkie miasta, w których mPay udostępnia mobilne płatności za bilety komunikacji miejskiej. Z tańszych przejazdów pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów przy użyciu aplikacji mPay i karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł.

– Pierwsza odsłona promocji spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dla wielu osób stała się doskonałą okazją do rozpoczęcia przygody z płatnościami mobilnymi – mówi Maciej Orzechowski, prezes zarządu mPay S.A. – Wierzymy, że inicjatywy takie, jak ta odgrywają ważną rolę w edukowaniu społeczeństwa i zachęcaniu posiadaczy telefonów do korzystania z nich w bardziej efektywny sposób – dodaje.

Akcja będzie trwała do wyczerpania przeznaczonych na nią środków w ilości 100 tys. zł voucherów, nie dłużej jednak niż do końca roku. Szczegółowe informacje dotyczące promocji, w tym instrukcja dodawania kart płatniczych oraz zakupu biletów są dostępne TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest