Zupełnie nowe centrum handlowe – outlet village powstaje przy krajowej „siódemce”. Zaledwie kilka kilometrów od Łomianek i Izabelina

W miejscowości Łomna, przy drodze krajowej nr 7, powstaje pierwszy w Polsce outlet village. Nowe centrum handlowe ma być przeznaczone nie tylko dla klientów o zasobnych portfelach.
Fot. mmgm.pl. Nowe centrum powstaje w miejscowości Łomna.

Nowe centrum będzie przeznaczone dla klientów i turystów, którzy przyjadą tu nie tylko w celach zakupowych, ale także żeby spędzić dzień w podmiejskim otoczeniu. Pierwsza faza obiektu zlokalizowanego w Łomnej pod Warszawą, w pobliżu drogi krajowej nr 7 Warszawa – Gdańsk oraz lotniska Modlin, będzie miała blisko 19 tys. m kw. W drugiej fazie przybędzie kolejne 30 tys. m kw. Będzie też parking na blisko 1000 aut i miejsca postojowe dla 20 autokarów.

Jak zapewnia inwestor – firma Master Management Group, Forest Outlet Park wprowadza zupełnie nową jakość na polski rynek, stąd zainteresowanie najemców jest ogromne. Lokalizacja w Łomnej, w otulinie Kampinosu i położona najwyżej pół godziny jazdy samochodem od centrum Warszawy i lotniska Modlin, jest ważnym elementem konceptu. Projekt ma być odpowiedzią na potrzeby nie tylko klientów o zasobniejszych portfelach, którzy dotąd jeździli na zakupy za granicę. Jako jedyny tego typu koncept w Polsce ma przyciągnąć też kupujących z całego kraju oraz turystów. – Forest Park Outlet to jednak znacznie więcej niż outlet village. Obiekt zlokalizowany w urokliwej, zielonej, podmiejskiej przestrzeni, sprzyjającej relaksowi i odpoczynkowi, będzie też atrakcyjnym miejscem spotkań. Zaoferuje m.in. dwa rozległe skwery przeznaczone na rozrywkę, aktywne spędzanie czasu i place zabaw dla dzieci – czytamy na stronie inwestora.

Facebooktwitterredditpinterest