Grodzisk: 20-latek potrącił na pasach 17-letnią dziewczynę

Kolejne potrącenie pieszego na terenie powiatu grodziskiego. Na ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim 20-letni kierowca potrącił 17-letnią dziewczynę. Została przewieziona do szpitala.
Fot. kwp.radom.pl. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Nie dalej niż wczoraj w serwisie zachodniemazowsze.info informowaliśmy o potrąceniu pieszego w miejscowości Kaleń-Towarzystwo. Kierowca renault śmiertelnie potrącił idącego drogą mężczyznę (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Do podobnego zdarzenia doszło w środę, 15 listopada. Po godzinie 17.00 20-letni kierowca terenowej toyoty rav 4 na ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim potrącił na przejściu dla pieszych 17-letnią dziewczynę. Z obrażeniami kończyn i żuchwy została przewieziona do szpitala w Warszawie.

Ze względu na czynności prowadzone przez policję, kierowcy podróżujący ul. Królewską musieli liczyć się z utrudnieniami, jednak, jak nas poinformowała rzecznik prasowa grodziskiej komendy, asp. sztab. Katarzyna Zych, droga nie jest zablokowana. Kierowca toyoty był trzeźwy.

Przypominamy apel mundurowych o zachowanie ostrożności na drogach. – W trudniejszych, jesiennych warunkach pogodowych szczególnie ważne jest przestrzeganie wszystkich przepisów i zasad bezpieczeństwa – informują na stronie internetowej grodziskiej komendy.

Facebooktwitterredditpinterest

2 komentarzy dla “Grodzisk: 20-latek potrącił na pasach 17-letnią dziewczynę