Makabryczny wypadek w Grodzisku. Mężczyzna wpadł pod ciężarówkę, wlokła go przez kilkaset metrów

W jednej z firm przy ul. Transportowej w Grodzisku Mazowieckim doszło do tragicznego wypadku. Pod kołami tira zginał mężczyzna w wieku około 60 lat.
Fot. czerwonesamochody.com. Na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, jednak mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w środę, 23 listopada, około godziny 22.00. Na terenie jednej z firm transportowych, podczas wykonywania manewrów na placu, kierująca tirem nie zauważyła mężczyzny i potrąciła go. Poszkodowany znalazł się pod podwoziem auta, które wlokło go jeszcze przez kilkaset metrów.

Na miejscu pojawiły się wszystkie służby: policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Niestety, poszkodowanego nie udało się uratować, zmarł w wyniku odniesionych ran. Kobieta kierująca autem była trzeźwa.

To kolejny wypadek na terenie firmy transportowej w naszym regionie. Kilka miesięcy temu do podobnego zdarzenia doszło w miejscowości Moszna-Parcela, gdzie 40-letni kierowca został przygnieciony przez naczepę tira (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Makabryczny wypadek w Grodzisku. Mężczyzna wpadł pod ciężarówkę, wlokła go przez kilkaset metrów