Śmiertelny wypadek w Ożarowie Mazowieckim

W Ożarowie Mazowieckim, pod kołami pociągu Intercity, zginął mężczyzna o nieustalonej tożsamości. Nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy udana próba samobójcza.
Fot. suwalking.pl. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu relacji Gorzów-Warszawa.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 listopada. Około godziny 22.20 dyżurny komendy policji w Starych Babicach został poinformowany o tym, że w Ożarowie Mazowieckim pociąg Intercity jadący z Gorzowa do Warszawy śmiertelnie potrącił mężczyznę o nieustalonym na razie wieku i tożsamości. Wypadek miał miejsce w odległości około 100 metrów od przejazdu kolejowego na ul. Konotopskiej.

Pasażerowie podróżujący na trasie Warszawa-Kutno musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami, policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili bowiem na miejscu czynności. Oni będą też ustalać, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy udana próba samobójcza. Jak nas poinformował kom. Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, maszynista pociągu był trzeźwy.

Facebooktwitterredditpinterest

2 komentarzy dla “Śmiertelny wypadek w Ożarowie Mazowieckim

  1. jechałam tym pociągiem – też mi to wyglądało na samobójstwo, stało się to w miejscu trudno dostępnym dla przypadkowych przechodniów, a na tym odcinku pociąg jechał bardzo szybko