Zderzenie dwóch aut na Kolejowej [FOTO]

Na ul. Kolejowej w Łomiankach doszło do zderzenia dwóch „osobówek”. Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, ale nie odnieśli większych obrażeń.
Fot. Karol Łach/OSP Łomianki. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę, 8 listopada. Około godziny 9.00 kierowca opla wyjeżdżał z ul. Wiosennej i nie dostosował się do znaku „stop”, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie jadącej ul. Kolejową autem marki dacia. W tym momencie doszło do zderzenia. Na miejscu pojawiła się policja, dwa zastępy straży pożarnej – z Łomianek i Dziekanowa Polskiego oraz pogotowie ratunkowe. Zarówno kobieta kierująca dacią, jak i kierowca opla zostali przewiezieni do szpitala, ale, jak nas poinformowała sierż. sztab. Marta Dymek z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach – nie odnieśli większych obrażeń i po przeprowadzonych badaniach dość szybko opuścili lecznicę.

– Policjanci nałożyli na kierującego oplem mandat karny kredytowany w wysokości 300 zł Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ze względu na to, że pojazdy zostały niezwłocznie zepchnięte na pobocze, nie wystąpiły utrudnienia w ruchu – informuje sierż. Dymek.

wypadek-lomianki-kolejowa-2

wypadek-lomianki-kolejowa

wypadek-lomianki-kolejowa-3

Fot. Karol Łach/Ochotnicza Straż Pożarna Łomianki

Facebooktwitterredditpinterest