Żyrardów: po kłótni z rodzicami uciekł z domu. Trzynastolatek postawił na nogi cała komendę

Bardzo dobre rozeznanie dzielnicowych wśród żyrardowskiej młodzieży pozwoliło na szybkie odnalezienie zaginionego 13-latka. Chłopiec uciekł po kłótni w domu i nie było z nim żadnego kontaktu. Po niespełna trzech godzinach cały i zdrowy został znaleziony przez patrol dzielnicowych.
Fot. kwp.radom.pl. Dzięki pomocy mundurowych, chłopiec cały i zdrowy wrócił do rodziny.

Do zdarzenia doszło w środę, 1 listopada. Po południu dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od zrozpaczonej rodziny nastolatka. 13-letni chłopiec po kłótni z rodzicami uciekł z domu. Nie było z nim żadnego kontaktu, nie miał przy sobie telefonu, a rodzina nie wiedziała dokąd mógł się udać. W poszukiwania zaginionego zaangażowano wszystkich policjantów ze stanu jednostki.

Wśród szukających byli też dzielnicowi. Jak informuje rzecznik prasowy żyrardowskiej komendy asp. Agnieszka Ciereszko, to właśnie dzięki ich pomysłowości, zaangażowaniu i doskonałemu rozpoznaniu środowiska miejscowej młodzieży, po niespełna trzech godzinach udało się odnaleźć chłopca. Całego i zdrowego nastolatka policjanci przekazali pod opiekę matki.

Facebooktwitterredditpinterest