Grudniowy Targ Moli

W najbliższą niedzielę, 3 grudnia Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Poczekalnia PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazna po raz drugi organizują Targ Moli. To świetna okazja do zrobienia świątecznych zakupów.
Fot dreamstime. Podczas Targu Moli będzie można nie tylko zrobić zakupy, ale i porozmawiać o literaturze czy muzyce.

Pierwszy w historii Grodziska Mazowieckiego Targ Moli odbył się 5 listopada. Duży wybór książek, wspaniała atmosfera i tłumnie przybyli kupujący – to wszystko sprawiło, że impreza była bardzo udana. Po niespełna miesięcznej przerwie Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Poczekalnia PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazna zapraszają wszystkich książkoholików (i nie tylko!) na kolejny Targ Moli. Ten odbędzie się już 3 grudnia, pomiędzy godziną 10.00 a 13.00, w przestrzeni Poczekalni PKP, w budynku dworca przy ulicy 1 Maja 4.

Targ Moli to impreza dla tych, którzy chcą miło spędzić sobotnie przedpołudnie. To świetna okazja nie tylko do zakupu książek w rozsądnych cenach, ale też poznania nowych ludzi i porozmawiania z nimi o literaturze i muzyce. Osoby zainteresowane sprzedażą książek lub płyt proszone są o zgłoszenie się do Poczekalni PKP lub za pośrednictwem portalu Facebook. Stoiska udostępniane są bezpłatnie.

Patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez bibliotekę publiczną w Grodzisku Mazowieckim jest serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwitterredditpinterest