Pruszków: makabryczne odkrycie przy ul. Kopernika

W jednym bloków przy ul. Kopernika w Pruszkowie odkryto zwłoki mężczyzny. Istniało podejrzenie, że mógł zostać śmiertelnie ukąszony przez węża, którego hodował, policja jednak nie potwierdza tej informacji.
Fot. archiwum. Czynności na miejscu prowadzili mundurowi z komendy w Pruszkowie.

Do zdarzenia doszło w okresie świątecznym. To właśnie wtedy mieszkańców bloku przy ul. Kopernika zaniepokoił nieprzyjemny zapach wydobywający się z jednego z mieszkań. Stwierdzili też, że od dłuższego czasu nie widzieli swojego sąsiada. W związku z tym zgłosili sprawę na policję. Mundurowi weszli do mieszkania i wtedy odkryli zwłoki mężczyzny.

Jak poinformował nas jeden z czytelników, prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny mogło być ukąszenie przez węża, którego hodował. Sierż. sztab. Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie zaprzecza jednak tym doniesieniom. – Ten pan faktycznie trzymał w domu węża, jednak nie potwierdzam informacji, że wąż przyczynił się do jego zgonu. Szczegółowe przyczyny śmierci mężczyzny ma wyjaśnić sekcja zwłok – mówi. Na razie nie jest znana jego tożsamość, ani wiek.

Facebooktwitterredditpinterest