W wieżowcu Złota 44 zamieszka Robert Lewandowski i Joanna Krupa. Zobaczcie niesamowite wnętrza ich apartamentów. I ceny! [FOTO]

Wiadomo już, gdzie Robert Lewandowski będzie mieszkał podczas pobytów w Warszawie. Piłkarz kupił luksusowy apartament w wieżowcu Złota 44. Jego sąsiadką będzie znana modelka Joanna Krupa.
Fot. mat. promocyjne. Do dyspozycji mieszkańców Złotej 44 będzie m.in. 25- metrowy basen, gabinety masażu, sauna, centrum spa, prywatne kino, symulator gry w golfa, taras z widokiem na Pałac Kultury i przedszkole.

Wieżowiec Złota 44, czyli słynny Żagiel Libeskinda mieści się w samym centrum Warszawy. Liczy 192 metry i ma 52 kondygnacje. Został zaprojektowany przez znanego amerykańskiego architekta polskiego pochodzenia Daniela Libeskinda. Znajduje się tu 286 apartamentów. Każdy ma około 120 mkw. powierzchni. Zostaną one wyposażone w system HMS, umożliwiający zarówno komputerowe sterowanie m.in. klimatyzacją, żaluzjami, ogrzewaniem czy oświetleniem, jak i zamówienie posiłku z restauracji bądź innej usługi. Każdy z mieszkańców otrzyma indywidualną kartę magnetyczną, umożliwiającą wjazd windą wyłącznie na piętro, na którym znajduje się apartament jej właściciela. Do ich dyspozycji będzie m.in. 25- metrowy basen, gabinety masażu, sauna, centrum spa, prywatne kino, symulator gry w golfa, taras z widokiem na Pałac Kultury i warszawską skyline, a także przedszkole.

To właśnie w jednym z apartamentów ma zamieszkać po zakończeniu kariery piłkarskiej Robert Lewandowski. Jego sąsiadką zaś będzie znana modelka Joanna Krupa. Za projekt i aranżację wnętrz apartamentu modelki odpowiada szwajcarskie studio architektoniczne Upscale Interiors. Spośród trzech dostępnych stylów aranżacji wnętrz: comfortable modern, midcentury modern i contemporary glam, Krupa zdecydowała się na ostatni. Neutralne kolory w połączeniu ze śmiałymi akcentami odcieni wschodu słońca wzorzystymi tapetami i metalami szlachetnymi nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. To rozwiązanie dla osób, które cenią aktualne trendy, szykowny styl i komfort mieszkania. – Mam w Polsce coraz więcej projektów, więc moje wizyty będą częstsze. Zależy mi na tym, żeby czuć się komfortowo i niezależnie, więc postawiłam na wynajem. Apartamenty No.44 to najlepszy dla mnie wybór. Poza tym nie ma co ukrywać, że to, jak wyglądam, jest ważne w mojej pracy, a w No.44 mam najlepsze warunki, by o to zadbać. Nie wychodząc z domu mogę mile spędzać czas, przyjmować gości, skorzystać z masażu oraz spotykać się biznesowo. Bardzo mi się to podoba! – powiedziała Joanna Krupa.

W najwyższej wieży mieszkalnej w Unii Europejskiej można dziś kupić luksusowo wykończony apartament za – średnio – 30 tys. zł za mkw. Przeciętna powierzchnia lokalu to 130 mkw. Ile zatem trzeba wydać pieniędzy, aby zamieszkać w chmurach w sercu Warszawy? – Mniej, niż trzeba by było wydać na tak luksusowy apartament w Paryżu czy Londynie, albo innej stolicy Europy Zachodniej. Na tle Europy jesteśmy tani, choć jakością możemy się szczycić – mówi wiceprezes BBI Development Rafał Szczepański odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44. – Ceny zaczynają się u nas już od trzech milionów złotych za całkowicie wykończony apartament. To najlepsze mieszkania na naszym rynku. Największe i najdroższe to „królewskie" penthouse'y, z najwspanialszym, kilkupoziomowym na czele – z najwyżej położoną sypialnią w całej Unii Europejskiej. Kosztuje tyle, co kilka dużych apartamentów. Tylko u nas w cenie mieszkania jest 25-metrowy basen, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, strefa SPA i 400-metrowy taras z jacuzzi. Ponadto oferujemy usługi concierge na najwyższym poziomie – dodaje.

A ile trzeba zapłacić miesięcznie za utrzymanie apartamentu w Złotej 44? – Stawki mamy bardzo rozsądnie skalkulowane. To zaledwie 21 zł za mkw. lokalu. W tej cenie zapewniamy wszystko, także nieograniczone korzystanie z piętra rekreacyjnego i usług concierge – podsumowuje wiceprezes Szczepański.

zlota-44-2

zlota-44-3

zlota-44-5

zlota-44-6

zlota-44-7

zlota-44-8

zlota-44-11

zlota-44-12

zlota-44-15zlota-44-16

Fot. mat. promocyjne

Facebooktwitterredditpinterest