Makabryczne odkrycie w Brwinowie: zwłoki noworodka na ulicy

Na jednej z ulic Brwinowa dokonano makabrycznego odkrycia: znaleziono zwłoki noworodka. Sprawę wyjaśnia pruszkowska prokuratura.
Fot. kwp.radom.pl. Na miejscu pracowali policjanci z komendy w Pruszkowie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 stycznia. – W godzinach wieczornych, w Brwinowie, zostały ujawnione zwłoki noworodka. Prokurator i policjanci do późnych godzin nocnych wykonywali na miejscu czynności. Materiały trafiły do prokuratury celem wszczęcia śledztwa – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka. Ze względu na dobro śledztwa, policjantka nie chce powiedzieć, na której dokładnie ulicy doszło do makabrycznego odkrycia.

Serwis wawalove.pl dotarł do sąsiadki mężczyzny i kobiety w wieku około 30 lat, którzy najprawdopodobniej są rodzicami zmarłego noworodka. Według jej relacji, było to ich siódme dziecko. Pozostała szóstka została odebrana rodzicom i trafiła do rodzin zastępczych. Para borykała się z problemami finansowymi. W związku z tragiczną śmiercią dziecka, oboje zostali zatrzymani.

Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni najprawdopodobniej sekcja zwłok. Według nieoficjalnych informacji przekazanych przez serwis se.pl, dziecko raczej na pewno nie przyszło na świat w szpitalu.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze podobne zdarzenie w gminie Brwinów, w ostatnim okresie. Na początku stycznia, w Otrębusach zmarło niemowlę (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Facebooktwitterredditpinterest