Najlepsze restauracje z dowozem w Warszawie wybrane!

7 stycznia zakończył się doroczny plebiscyt nagrody Top Restauracje. Tegoroczna edycja pokazała, że doceniamy zarówno różnorodność kulinarną, jak i tradycję. Największą sympatię użytkowników serwisu Pyszne.pl w Warszawie zaskarbiła sobie restauracja Batumi na Różanej.
Fot. batuminarozanej.pl. Najlepszą restaurację w Warszawie okazał się lokal Batumi na Różanej.

Na podstawie ocen uzyskanych na przestrzeni roku przez ponad 5 tys. restauracji Pyszne.pl wyłoniono w grudniu grono restauracji nominowanych do tytułu nagrody Top Restauracje 2017. Przez ponad miesiąc użytkownicy mogli oddać głos na jedną restaurację, zasługującą w ich opinii na najwyższe wyróżnienie. Do wspierania w ten sposób swojej ulubionej restauracji zachęcały dodatkowo atrakcyjne nagrody. – Oceny są istotną funkcją serwisu Pyszne.pl. Dzięki nim restauracje otrzymują konkretną informację zwrotną na temat swoich usług – jakości dań oraz realizacji dostawy. Klienci natomiast mogą na ich podstawie łatwiej podjąć decyzję o wyborze restauracji. Średnia ocen na przestrzeni roku jest również podstawą nominacji do nagrody dla najlepszej restauracji – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

W ramach plebiscytu Nagrody Top Restauracje 2017 w Warszawie wyłoniono także najlepsze restauracje w pięciu kategoriach:

Kuchnia gruzińska: Batumi Na Różanej

Kuchnia polska: Kucharek Sześć

Sushi: Sushi World

Kuchnia indyjska: Kalyan Restauracja Indyjska

Kuchnia włoska: Pizza Enigma.

Facebooktwitterredditpinterest