Ale szczęściarz! Wygrał w Lotto miesięczną pensję w wysokości 5 tys. zł. Będzie ją dostawał przez 20 lat

Pewien mieszkaniec Warszawy może uważać czwartek, 25 stycznia za jeden z najszczęśliwszych dni w swoim życiu. Zagrał w tzw. Extra Pensję i przez dwadzieścia lat, co miesiąc, będzie dostawał 5 tys. zł.
Fot. lotto.pl. Czwartkowe losowanie Ekstra Pensji przyniosło szczęście osobie, która zagrała w punkcie Lotto przy ul. Pruszkowskiej 4 w Warszawie.

Ekstra Pensja – to gra liczbowa organizowana przez Totalizator Sportowy, z główną wygraną w postaci 5 tys. zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. Aby zagrać o wyższą „pensję”, należy zwiększyć stawkę. Do wyboru mamy grę o 10 tys. zł, 15 tys. zł, 20 tys. zł, 25 tys. zł, a nawet 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat. Wyższa stawka to nie tylko szansa na wyższą główną wygraną, ale także odpowiednio do niej zwielokrotnione wygrane niższych stopni.

Czwartkowe losowanie Ekstra Pensji przyniosło szczęście osobie, która zagrała w punkcie Lotto przy ulicy Pruszkowskiej 4 w Warszawie. Wylosowanymi liczbami okazały się: 9, 13, 14, 21, 27 oraz 2. Szczęśliwcowi, który trafił główną wygraną, czyli 5 tys. zł wypłacane każdego miesiąca przez 20 lat, wystarczyło zawarcie jednego zakładu metodą chybił trafił.

Źródło: lotto.pl

Facebooktwitterredditpinterest