Wyjątkowo agresywny pasażer. Wywołał awanturę w pociągu, zaczepiał podróżnych, zwyzywał i skopał policjantów

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał informację o agresywnym pasażerze jednego z pociągów przejeżdżających przez rejon gminy. Mężczyzna miał wszczynać awantury, zaczepiać i ubliżać innym podróżującym. Po wyprowadzeniu 20-latka na peron, usiłował uciec policjantom.
Fot. mazowieckie.com.pl. Mężczyzna ubliżał pasażerom oraz interweniującym policjantom.

Kilkanaście dni temu dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim został powiadomiony przez przewoźnika o agresywnym pasażerze pociągu przejeżdżającego przez rejon gminy. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna miał wszczynać awantury, zaczepiać i ubliżać innym podróżującym. Na dworzec PKP udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Gdy funkcjonariusze wyprowadzili 20-latka na peron, ten usiłował uciec. Jednak, gdy mundurowi mu to uniemożliwili, mężczyzna zaczął zachowywać się w sposób agresywny.

Podczas interwencji Michał K. zwyzywał policjantów, a nawet zaczął ich kopać. Chcąc zmusić mundurowych do odstąpienia od czynności, zagroził im i ich rodzinie pozbawieniem życia i zwolnieniem z pracy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest