Awantura między kierowcami: bójka, złamanie nogi, pryskanie gazem po oczach. Policja szuka świadków

Wszechobecny stres i pośpiech, a także nieprawidłowe zachowania innych użytkowników dróg potrafią doprowadzić do skrajnej irytacji. Tak też było na jednej z ulic Mokotowa, gdy pewien zdenerwowany kierowca spryskał drugiego gazem po oczach, a ten w odwecie go pobił.
Fot. ilustracyjne/osk-polcyn.pl. Kierując samochodem warto powstrzymać nerwy na wodzy.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 27 stycznia, około godziny 16.30 w Warszawie, najpierw przy skręcie z ulicy Spacerowej w Belwederską, a chwilę później w rejonie skrzyżowania ulic Belwederskiej i Dolnej. Z ustaleń policjantów wynika, że pokłóciło się ze sobą dwóch kierowców jadących mercedesem vaneo i skodą octavią. Najpierw jeden z nich spryskał drugiego gazem pieprzowym, na co w odwecie został przewrócony na jezdnię i pobity. Na skutek tego ataku pokrzywdzony doznał złamania nogi, a sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Teraz policjanci prowadzący tę sprawę proszą wszystkie osoby będące świadkami incydentu, mające jakiekolwiek informacje lub nagrania z jego przebiegu o kontakt osobisty w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie lub telefoniczny pod numerem 22 603 92 26, 22 603 11 55.

To nie pierwsza sytuacja na drogach naszego regionu, gdy kierowcy wdają się w sprzeczkę, a nawet bijatykę. Agresja wśród kierowców rośnie, a więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

Facebooktwitterredditpinterest