Makabryczna zbrodnia: zabił mężczyznę, poćwiartował zwłoki i rozrzucił w Puszczy Kampinoskiej

Na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego zostały znalezione fragmenty ciała zaginionego mieszkańca Sochaczewa. Policja już zatrzymała podejrzanego o dokonanie morderstwa.
Fot. OSP Kromnów. W poszukiwaniach zaginionego wzięli udział policjanci oraz strażacy.

O sprawie napisał portal newsbook.pl. Miesiąc temu sochaczewska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 59-letniego Dariusza S. Okazało się, że mężczyzna został zamordowany. Fragmenty jego ciała – poćwiartowane i rozrzucone na terenie Puszczy Kampinoskiej – znaleziono pod koniec stycznia. Postępowanie w sprawie prowadzi sochaczewska policja pod nadzorem prokuratury. – Ponieważ nie było wątpliwości, że do jego śmierci przyczyniła się inna osoba, w rozwiązanie sprawy zaangażowali się policjanci wydziału kryminalnego i ich bezpośredni przełożeni, a czynności były nadzorowane przez sochaczewską prokuraturę – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie sierż. sztab. Agnieszka Dzik. Śledczy zatrzymali podejrzanego o zabójstwo Dariusza S. To Bogdan P., 49-letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. Jak ustalił serwis newsbook.pl, wynajmował on od ofiary budynek gospodarczy, w którym prowadził próby zespołu muzycznego. W ostatnim okresie między mężczyznami miało dojść do konfliktu. Po tym Dariusz S. zniknął, wtedy jego rodzina zgłosiła zaginięcie na policję.

Mundurowi do tej pory odnaleźli tylko nogi ofiary, natomiast nie wiadomo, co stało się z pozostałymi fragmentami ciała. Wiele wskazuje na to, że zabójca mógł poćwiartować zwłoki i rozrzucić je w różnych miejscach Puszczy Kampinoskiej. Na podstawie m.in. bilingów telefonicznych śledczy ustali, że zabójcą może być Bogdan P. Mężczyzna już usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Facebooktwitterredditpinterest