Nie żyje Wiktoria, druga ofiara tragicznego wypadku w Walerianach

Lekarzom ze Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim nie udało się uratować poszkodowanej w tragicznym wypadku w Walerianach 18-letniej Wiktorii. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Puszczy Mariańskiej zmarła w poniedziałek, 19 lutego.
Fot. Arcaion/pixaby.com. Rodzina, przyjaciele, znajomi oraz społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Puszczy Mariańskiej jest pogrążona w żałobie.

Wiktoria była jedną z pięciu osób, które w czwartek, 8 lutego jechały drogą wojewódzką nr 719. Policjanci wstępnie ustalili, że mazda poruszająca się od strony Puszczy Mariańskiej w kierunku Żyrardowa wypadła z drogi, zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła w przydrożne drzewa. W samochodzie jechali uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Puszczy Mariańskiej, w wieku 16-18 lat. Dwie kobiety siedziały z przodu a trzech mężczyzn z tyłu. Śmierć na miejscu poniosła Milena podróżująca z przodu na miejscu pasażera. Pozostali odnieśli poważne obrażenia. Lekarze ze Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim od kilkunastu dni walczyli o życie 19-letniej Wiktorii, która kierowała autem. Niestety, bezskutecznie. Dziewczyna zmarła w poniedziałek, 19 lutego.

Cała społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Puszczy Mariańskiej jest pogrążona w żałobie. „Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.
Mileno, Wiktorio, na zawsze zostaniecie w naszych sercach” – napisano na stronie internetowej szkoły.

Redakcja serwisu zachodniemazowsze.info dołącza się do wyrazów współczucia dla rodziny oraz przyjaciół Mileny i Wiktorii – młodych dziewcząt, które miały przed sobą cale życie…

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Nie żyje Wiktoria, druga ofiara tragicznego wypadku w Walerianach

  1. Niestety kolejny raz daje o sobie znać brak wyobrazni u swiezych, mlodych kierowcow. Kazdy mysli, ze jest niesmiertelny, ze jest mistrzem kierownicy itd. Zasuwali 140 kmh na zdradliwej, zmrozonej jezdni i dotego starym trupem. Niech to bedzie lekcja dla innych kierowcow przed 25 rokiem zycia i moze jakas refleksja dla szkoleniowcow. Uczy sie parkowac, bzdurnych zatoczek a nienuczy sie wyobrazni, przewidywania ani odpowiedniego zachowania zaleznego od panujacych warunkow na drodze. Glupia, niepotrzebna smierc dwoch mlodych osob przez idiotyczne popisy i wyscigi.