W Blue City powstanie największy klub fitness w Polsce

Na terenie kompleksu Blue City w Warszawie powstanie największy klub fitness w Polsce. Jego operatorem będzie znana na niemieckim i austriackim rynku marka Fit / One. Obiekt zajmie prawie 5 tys. mkw. w części budynku, w którym do tej pory mieściły się biura.
Fot. mat. promocyjne. Do dyspozycji klientów przyszłego klubu będzie nowoczesna siłownia, studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu.

Na olbrzymiej powierzchni znajdzie się nowoczesna siłownia z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness. Będzie jej towarzyszyć studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu, z których bezpłatnie skorzystają członkowie VIP. Wejście do Fit/One powstanie na poziomie +3 Blue City. Dodatkowo członkowie klubu będą mieli łatwy dostęp wprost z ogrzewanego i wentylowanego garażu podziemnego wydzieloną windą. Klub będzie otwarty od szóstej rano do północy. – Fit / One rozpoczęło działalność w 2014 roku w Niemczech, otwierając pierwsze studia w Stuttgarcie. Dziś nasza sieć jest jedną z najlepiej prosperujących w Niemczech i Austrii – mówi Markus Zimmer z Fit / One. – W grudniu 2018 roku planujemy wielkie otwarcie naszego nowego klubu w Warszawie. Jest to nasza pierwsza placówka w Polsce – dodaje.

Fit / One będzie oferował swoim członkom zróżnicowane pakiety, których sprzedaż ruszy już w marcu na terenie Blue City i w internecie. Oprócz korzystania ze sprzętu treningowego, będzie możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, specjalnych programach, a także korzystania z sauny, solarium i łóżek do masażu. Członkowie VIP otrzymają osobisty coaching, a także indywidualny plan szkoleń i żywienia. – Cieszymy się, że Fit / One wybrał właśnie nasze centrum na swój pierwszy klub w Polsce – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City – My zawsze lubiliśmy debiuty, zarówno w części rozrywkowej, jak i handlowej naszego centrum. Dzięki długoletniej umowie ze znanym w Europie i doświadczonym operatorem znów możemy zaproponować naszym klientom nową jakość i powiększyć część Blue City, przeznaczoną na rozrywkę i spędzanie wolnego czasu. To nie koniec zmian, które czekają nas w tym roku – dodaje Yoram Reshef.

Już dziś w Blue City działają unikalne formaty rozrywkowe: szkoła tańca dla dzieci, pole do minigolfa, mini boisko piłkarskie, tor dla modeli zdalnie sterowanych i escape room. W planach na ten rok Blue City ma także: nowoczesne wielosalowe kino, nowy plac zabaw dla dzieci, dwa nowatorskie w Polsce koncepty rozrywkowe oraz nowe restauracje.

Facebooktwitterredditpinterest