Uprawa konopi indyjskich w Podkowie Leśnej [FOTO]

Grodziscy policjanci zlikwidowali uprawę konopi prowadzoną w piwnicy domu, w Podkowie Leśnej. W wynajmowanych przez 31-letniego mężczyznę pomieszczeniach zostało zabezpieczonych 47 roślin oraz wszystkie urządzenia i przedmioty służące do prowadzenia przestępczej działalności. Przebywająca w domu kobieta trafiła do szpitala po zażyciu narkotyków.
Fot. Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim. Z odkrytej uprawy można było wytworzyć znaczną ilość nielegalnego ziela.

Kilka dni temu grodziscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Podkowie Leśnej, gdzie mieszkańcy mogli potrzebować pomocy po zażyciu narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, której zachowanie wskazywało na silne odurzenie. Do 25-latki została wezwana pomoc medyczna, trafiła do szpitala. W domu był również mężczyzna, który potwierdził, że jego znajoma zażyła jakieś środki odurzające, ale on nie potrzebuje pomocy. Po wstępnym sprawdzeniu wynajmowanego przez 31-latka lokalu funkcjonariusze znaleźli ususzoną sadzonkę marihuany. Podczas dalszych poszukiwań policjanci dostali się do pomieszczenia w piwnicy, w którym odkryli dwie podświetlone kabiny wyposażone w specjalną aparaturę, a w nich kilkadziesiąt doniczek z półmetrowymi roślinami konopi.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego prokurator przedstawił Krzysztofowi K. zarzuty uprawiania konopi, z której można było wytworzyć znaczną ilość nielegalnego ziela oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do tych przestępstw i dobrowolnie poddał się karze.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

uprawa-konopie-podkowa-lesna-2

uprawa-konopie-podkowa-lesna-6

uprawa-konopie-podkowa-lesna-3

uprawa-konopie-podkowa-lesna-4

uprawa-konopie-podkowa-lesna-5

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim

Facebooktwitterredditpinterest