Horror w szkole pod Mszczonowem. Uczeń fletem rozerwał koledze odbyt

W szkole w Piekarach 14-letni uczeń znęcał się nad swoim kolegą. Przed świętami przyparł chłopca do ściany i za pomocą fletu rozerwał mu odbyt.
Fot. kwp.radom.pl. Wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajęli się mundurowi z komendy w Żyrardowie.

O skandalicznym incydencie poinformował dziennik „Super Express”. Miało do niego dojść w szkole podstawowej w Piekarach koło Mszczonowa. Według relacji dziennika, jeden z uczniów – Bartek dokuczał swojemu koledze Kamilowi, który wychowuje się w rodzinie zastępczej. Do scysji między chłopcami miało dochodzić codziennie, zwłaszcza w trakcie przerw między lekcjami. Kamil zgłaszał nauczycielom swoje problemy, jednak, jak twierdzi, były one ignorowane.

Kilka dni przed świętami w szkole doszło do skandalicznego incydentu. Bartek dorwał Kamila w szkolnej toalecie przed lekcją wychowania fizycznego, przyparł do ściany i wsadził mu w odbyt flet. Chłopiec został poważnie zraniony, zaczął krwawić. W takim stanie przesiedział w szkole kilka godzin, ponieważ żaden z nauczycieli nie zareagował na jego prośby o pomoc. Gdy opowiedział o tym, co się wydarzyło swojej wychowawczyni, ta przeprowadziła tylko krótką rozmowę z Bartkiem i upomniała go.

Właściwą pomoc Kamil otrzymał dopiero wtedy, gdy o wszystkim opowiedział rodzicom. Chłopiec z kilkucentymetrową raną trafił do szpitala, gdzie był operowany. Rodzice poinformowali o incydencie policję. Żyrardowscy mundurowi przyjęli zawiadomienie o znęcaniu się i uszkodzeniu ciała. Sprawa trafiła do sądu rodzinnego. Odrębne postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie. Śledczy sprawdzą, czy doszło do niedopełnienia obowiązków przez nauczycieli.

Facebooktwitterredditpinterest

17 komentarzy dla “Horror w szkole pod Mszczonowem. Uczeń fletem rozerwał koledze odbyt

 1. Śledczy sprawdzą czy doszło do niedopełnienia obowiązków ? To chyba jakiś żart!!!!!!!!!! Pani debilka niby pseudo nauczycielka powinna teraz się wypiąć razem z Bartkiem i obojgu powinno się wsadzić w du…ę kaktusa i to bardzo dużego. Dyscyplinarne zwolnienie z pracy z zakazem wykonywania zawodu. Rodzice tego cwela dożywotnia renta dla pokrzywdzonego.

 2. Jestem matka nauczycielem specjalnym i lekiem napawa mnie wychowywanie w dzisiejszych czasach. Urodzilam sie przed 80r zylam bez tableta i telefonu i nie zrobilam nikomu krzywdy oprocz tego co dzieci wykluca sie na podworku . To dziecko piwinno miec juz osrodek wychowawczy nad soba. To poczatek jego znecania sie nad innymi, a co dalej. Temu drugiemu miesiace terapii psychologicznej zeby nie chcial popelnic samobojstwa.Jako nauczyciel nie wyobrazam sobie nie obejrzec ucznia po zgloszeniu zlego poczucia, jakiegokolwiek

  • Jako nauczyciel powinna Pani posługiwać się poprawną interpunkcją i może zaskoczę, ale ja wychowałem się z “tabletem i internetem” i też nikomu krzywdy nie zrobiłem.

   • Widać u tej Pani brak obycia z technologiami, przecież teraz “na bierzaco” takie rzeczy “tablety i telefony” poprawiają.

  • Specjalni nauczyciele posiadaja specjalne przyzwolenie na popelnianie bledow ortograficznych? Żenada.

   • Sądzę, że Pan ma jakieś specjalne wspomnienia związane z nauczycielami. Wnioskuję po wypowiedzi, że brak również doświadczenia w wychowywaniu dzieci. Bardzo smutno patrzy się na tak nieadekwatne komentarze do tematu. Na przyszłość proszę skupić się na głównym problemie, a nie próbować obrazić drugiego człowieka.

 3. Wychowawczyni dyscyplinarke. Dodatkowo Kamil powinien wskazać palcem innych nauczycieli, którym się skarzyl, że jest znecany i wobec nich również kary, upublicznienie znieczulicy z ich strony.

 4. Niszczycie ludzi nie znając prawdy.jak potem odwolacie okrutne słowa jeśli okaże się ze chłopak oskarżył z jakichś powodów niewinnych ludzi..?zniszczycie teraz młodego chłopaka jego rodzinę i nauczycieli ze szkoły.wszyscy w środowisku wiedzą że to akurat nie jest takie oczywiste co mówił poszkodowany chłopak..

 5. Bardzo wysokie ODSZKODOWANIE dla tego poszkodowanego chłopca powinno BYĆ od rodziny DEGENERATA CO NAJMNIEJ MILION ZŁ