Kuba Szmajkowski z Międzyborowa podbił serca widzów „The Voice Kids”

Ma zaledwie 15 lat, a już zdołał podbić serca, zwłaszcza damskiej części, publiczności programu „The Voice Kids”. Kubę Szmajkowskiego z Międzyborowa niektórzy określają mianem polskiego Justina Biebera.
Fot. Facebook/Kuba Szmajkowski. Kuba zyskał przychylność, głównie damskiej części publiczności.

„The Voice Kids” – to o program rozrywkowy typu talent show wzorowany na hitowym „The Voice of Poland”, w którym młodzi uczestnicy w wieku 8-15 lat prezentują swoje wokalne umiejętności. Duży sukces w pierwszej edycji widowiska odniósł Kuba Szmajkowski – 15-letni uczeń gimnazjum w Międzyborowie. Chłopak brawurowo pokonał konkurentów w castingu, który odbył się w ubiegłym roku. Spośród tysięcy chętnych wybrano 90 najzdolniejszych dzieci w kraju. Kolejnym etapem były tzw. przesłuchania w ciemno. Podczas tej części programu Kuba wykonał utwór „There's nothing holdin me back” z repertuaru Shawna Mendesa i zachwycił wszystkich jurorów. Trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. W kolejnym etapie tzw. bitwach wspólnie z Marceliną Szlachcic i Gabrielą Borys zaśpiewał charyzmatyczną piosenkę pt. „I know what did you last summer”. I znowu wygrał, zapewniając sobie tym samym miejsce w finale programu.

Niektórzy uważają, że przed Kubą kariera stoi otworem. Na pewno już może liczyć na uwielbienie ze strony nastolatek, które porównują go do Justina Biebera czy Dawida Kwiatkowskiego. Trzymamy kciuki za tego młodego, świetnie zapowiadającego się artystę.

Facebooktwitterredditpinterest