Bestialski napad na 15-latka w Żyrardowie. Strzelali do niego z wiatrówki, pobili i okradli

Kilka dni temu do policyjnej celi trafiło czterech młodych mężczyzn. Powodem ich zatrzymania było podejrzenie rozboju na 15-letnim chłopaku. Napastnicy strzelali do niego z wiatrówki i pobili, a następnie okradli. Wszyscy zostali zatrzymani kilkanaście godzin po zdarzeniu.
Fot. Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie. Bandyci zostali ujęci przez kryminalnych z żyrardowskiej komendy.

Kilka dni temu dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o brutalnym napadzie. Do poszkodowanego 15-latka napastnicy mieli strzelać z wiatrówki. Młody chłopak, uciekając przed agresorami, schował się w sklepie, to jednak ich nie powstrzymało przed dalszym atakiem. Gdy go znaleźli, najpierw pobili, a potem okradli. Nastolatek trafił do szpitala.

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie asp. Agnieszka Ciereszko, dzięki dobremu rozpoznaniu funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego oraz zeznaniach świadków i samego pokrzywdzonego, już kilkanaście godzin po zdarzeniu wszyscy napastnicy zostali zatrzymani. – Do policyjnej celi trafiło czterech młodych mieszkańców powiatu żyrardowskiego. Zatrzymani to młodzi ludzie, w wieku od 19 do 21 lat – informuje rzeczniczka.

Najbardziej agresywny z napastników, 20-latek, decyzją sądu trafił do aresztu na trzy miesiące, pozostali podejrzani zostali objęci dozorem. Wszyscy usłyszeli zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu.

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Bestialski napad na 15-latka w Żyrardowie. Strzelali do niego z wiatrówki, pobili i okradli

  1. Żyrardowska policja to parodia, chwalą się że złapali chłoptasiów ale dlaczego w ogóle dopuszczają do takich sytuacji?? Gdzie jest prewencja? Niedawno na moje zgłoszenie małoletnich łobuzów dzielnicowy poinformował mnie że dzieci teraz mają różne dziwne pomysły i to norma. Ot taka prowincjonalna patologia :-)