Brwinów: wypadek w parku logistycznym i śmierć człowieka na ulicy

W jednej z firm w miejscowości Moszna-Parcela doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego. Tego samego dnia, w Brwinowie na ulicy, zmarł 45-letni mężczyzna.
Fot. wikipedia.org. Ranny mężczyzna został przetransportowany helikopterem LPR do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, 15 czerwca. Po godzinie 23.00 policja została powiadomiona o wypadku w miejscowości Moszna-Parcela. – Dostaliśmy informację, że w magazynie, w parku logistycznym pojazd ciężarowy przejechał po 57-letnim mężczyźnie, po czym uderzył w naczepę – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka. Poszkodowany przeżył, został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR) do szpitala. Ze wstępnych informacji na temat jego zdrowia wynika, że po wypadku był w stanie „średnio-ciężkim”. Podkom. Kańka przypuszcza, że przyczyną tego zdarzenia mógł być niezaciągnięty hamulec ręczny. – Ale to tylko przypuszczenia, które nie muszą być trafne – zaznacza. W sprawie będzie prowadzone postępowanie.

Tego samego dnia, na terenie gminy Brwinów, miało miejsce inne, tragiczne zdarzenie. Tuż przed godziną 18.00 policja została poinformowana o tym, że, z niewiadomych na razie przyczyn, na ul. Ciechanowskiej zmarł 45-letni mężczyzna. W tym przypadku zostanie wykonana sekcja zwłok, a śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Pruszkowie ma wyjaśnić wszelkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

Facebooktwitterredditpinterest