Chcieli pohandlować narkotykami w Błoniu. Kryminalni namierzyli ich dzięki donosowi

Dzięki otrzymanej informacji, policjanci z komendy w Starych Babicach dowiedzieli się o miejscu, gdzie może dochodzić do handlu narkotykami. W jednym z samochodów zaparkowanych w Błoniu znaleźli marihuanę i amfetaminę.
Fot. nowy-tomysl.policja.gov.pl. Policjanci znaleźli narkotyki ukryte w nietypowych miejscach samochodu.

Kryminalni z komendy w Starych Babicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację o miejscu, gdzie może dochodzić do handlu narkotykami. Aby to sprawdzić, udali się do Błonia. W momencie, kiedy chcieli podjąć kontrolę zaparkowanego samochodu i wylegitymować kierowcę, pasażer nagle zaczął uciekać. Na dywaniku funkcjonariusze ujawnili rozsypany proszek. Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina.

Podczas przeszukiwania auta, policjanci za lampką na podsufitce znaleźli susz roślinny należący do 27-letniego kierowcy, który zabezpieczyli. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Kilka godzin później w rękach kryminalnych był też pasażer. Mężczyznę odnaleźli w jego miejscu zamieszkania. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest