Blue City przechodzi metamorfozę. Restauracje, IKEA, kino, klub fitness, TEPfactor…

Blue City inwestuje i wzbogaca swoją ofertę o nowe sklepy, funkcje i usługi. Wkrótce znajdzie się tu m.in. sklep IKEA, kino oraz największy w Polsce klub fitness.
Fot. mat. promocyjne. Na trzech najwyższych poziomach Blue City zostanie skoncentrowana oferta rozrywkowa i gastronomiczna.

Centrum Handlowe Blue City przechodzi przemianę. Jesienią najnowszy i unikalny w skali światowej koncept otworzy tu IKEA. Sklep będzie wyposażony w innowacyjne rozwiązania prezentacji asortymentu, które ułatwią dokonywanie zakupów (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Ogromne zmiany czekają najwyższe trzy poziomy Blue City, gdzie skoncentrowana zostanie oferta rozrywkowa i gastronomiczna, dostępna dla klientów również w niedziele z ograniczeniami handlu.

Kino, fitness, zabawa i rozrywka

Pod koniec roku Blue City wzbogaci się o kino, które będzie pierwszym obiektem Heliosa w Warszawie. Multipleks z ośmioma salami projekcyjnymi i około 900 fotelami zostanie wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. Kinomani odwiedzający pierwszego warszawskiego Heliosa będą mieli możliwość skorzystania z oferty premium sieci i oglądania filmów także w trzech salach Helios Dream z elektrycznie regulowanymi fotelami.

Blisko 5 tys. mkw., dotychczas wykorzystywanych na cele biurowe, zajmie niemiecki operator fitness klubów, firma Fit/One, dla którego będzie to debiut na polskim rynku. Będzie to również największy pod względem powierzchni klub fitness w Polsce. Mimo że jego otwarcie jest zaplanowane na koniec roku, klub rozpoczął już z sukcesem sprzedaż karnetów (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Na jesień zaplanowano inaugurację odmienionej, jednej z największych sal zabaw dla dzieci Inca Play, gdzie przybędzie atrakcji, a atestowane konstrukcje zabawowe pozwolą rodzicom bawić się ze swoimi dziećmi. Kolejną niespodzianką dla klientów będzie unikalny, pierwszy w Polsce, a trzeci na świecie, po Czechach i Dubaju, koncept rozrywkowy TEPfactor. W Czechach, gdzie działa od 2012 roku, odwiedziło go już ponad 200 tys. osób.

Unikalne miejsce w skali kraju

– Naszym celem jest przystosowanie Blue City do zmieniających się realiów rynkowych, wymagań klientów, sposobu, w jaki rodziny spędzają wolny czas. Postanowiliśmy ponieść wielomilionowe nakłady inwestycyjne, aby dostosować centrum do nowych wyzwań. W ten sposób chcemy również zminimalizować wpływ ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele na naszą działalność. Głęboko wierzę, że wszystkie podejmowane przez nas działania zwiększą poziom zadowolenia naszych klientów, czyniąc Blue City najciekawszym centrum handlowym w mieście – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City.

Blue City pozyskało również innych najemców z segmentu rozrywkowego oraz nowe restauracje, które rozpoczną działalność w czwartym kwartale tego roku. Ponadto wymienione zostaną na większe i nowocześniejsze interaktywne mapy, a przed świętami pojawią się nowe dekoracje świąteczne. Przygotowywana jest także nowa strona internetowa centrum.

Centrum Handlowe Blue City miało do tej pory najszerszą propozycję rozrywki i najbardziej rozbudowaną ofertę dla dzieci w Warszawie. Teraz będzie unikalnym centrum handlowym i rozrywki na skalę kraju.

Nowości w Blue City:

IKEA zajmie powierzchnię prawie 5 tys. mkw. w samym centrum budynku, na poziomach 0 i +1. W nowatorskim sklepie dostępne będą akcesoria wyposażenia wnętrz, natomiast pozostałe produkty z asortymentu IKEA, w tym meble, będzie można zamówić on-line – samodzielnie lub z pomocą pracowników. Znajdzie się tu również przestrzeń na IKEA Food, gdzie serwowane będą między innymi kawa, kanapki, hot-dogi i koktajle.

Pierwsze w Warszawie kino Helios (poziom +4) będzie się składało z ośmiu sal, w tym trzech sal Helios Dream, w których znajdzie się aż 900 foteli. Kino zostanie wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające m.in. wyjątkową jakość obrazu w rozdzielczości 4K oraz doskonały dźwięk Dolby Atmos.

Największy klub fitness w Polsce, którego operatorem jest znana na niemieckim rynku marka Fit/One zostanie otwarty na poziomie +3, w części budynku, w którym do tej pory mieściły się biura. Na powierzchni prawie 5 tys. mkw. oprócz nowoczesnej siłowni z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness będzie studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu.

Nowa sala zabaw Inca Play, zajmie powierzchnię 1,3 mkw., na których znajdzie się specjalna, kilkupoziomowa konstrukcja, umożliwiająca zabawę dorosłym wspólnie z ich podopiecznymi, miejsce zabaw dla dzieci młodszych i starszych, elementy edukacyjne oraz nowatorskie salki urodzinowe. Uzupełnieniem oferty będzie kawiarnia Inca Cafe oraz imprezy i zajęcia tematyczne dla najmłodszych.

TEPfactor zajmie ponad 1,5 tys. mkw. powierzchni na poziomie +3. To specjalnie zaplanowana przestrzeń, w której będzie można sprawdzić swoją sprawność fizyczną, zręczność, cierpliwość oraz umiejętność działania w grupie. TEPfactor jest atrakcją skierowaną do rodzin, grup znajomych, szkolnych, pracowników oraz parterów biznesowych.

Facebooktwitterredditpinterest