Potrącenie w Bramkach. Obywatelka Ukrainy w ciężkim stanie

Na drodze krajowej nr 92, w miejscowości Bramki, kierujący seatem 68-letni mężczyzna potrącił kobietę. W stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.
Fot. Daniel Chmura/Ochotnicza Straż Pożarna w Błoniu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe m.in. straż pożarna.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 lipca, około godziny 15.30. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach otrzymał informację o wypadku, który miał miejsce na drodze krajowej nr 92, w miejscowości Bramki (ul. Łódzka). – Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 68-letni kierowca seata, jadąc od strony Sochaczewa w kierunku Warszawy, na przejściu dla pieszych potrącił kobietę – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja. Poszkodowana to 42-letnia obywatelka Ukrainy, w stanie ciężkim została przetransportowana karetką do szpitala.

Kierowca był trzeźwy, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. W celu wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności tego wypadku będzie prowadzone postępowanie. Przypomnijmy, że to już kolejne potrącenie pieszej w Bramkach. We wrześniu ubiegłego roku, również na przejściu, zginęły dwie kobiety (więcej informacji na ten temat TUTAJ).

Facebooktwitterredditpinterest