Dramatyczna walka policjantów z czasem o życie samobójczyni. 19-latka poinformowała o swoim zamiarze w internecie

Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu zagrożenia życia 19-letniej mieszkanki powiatu. Do jej domu natychmiast udali się mundurowi.
Fot. rtdisoho/pixabay.com. Nie wiadomo, jaka była przyczyna podjęcia przez 19-letnią kobietę dramatycznego kroku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 27 sierpnia. Wieczorem dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o podejrzeniu zagrożenia życia 19-latki. Informacja, z której wynikało, że młoda kobieta może odebrać sobie życie, wpłynęła od dyżurnego Sekcji Obsługi Całodobowej Wydziału Rozpoznania Biura do walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji. To właśnie w internecie desperatka zamieściła informację o dramatycznym kroku, jaki zamierzała zrobić.

Od tego momentu nie było czasu do stracenia. Do jej domu natychmiast udał się dzielnicowy wspólnie z policjantem z „dochodzeniówki”. Całe szczęście funkcjonariusze zdążyli na czas i nie doszło do tragedii. Na miejsce dojechała również załoga pogotowia ratunkowego. Po badaniu lekarskim 19-latka pod opieką matki została w domu. Policjanci reagują na każdą informację o zagrożeniu życia. Tym razem interwencja zakończyła się szczęśliwie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest