66 tabletek ekstazy, kokaina, a w piwnicy dziadków susz. Pruszkowscy mundurowi zatrzymali 26-letniego mieszkańca Grodziska

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Kryminalni zabezpieczyli ponad 500 gram marihuany, kokainę i ekstazy. Mężczyzna usłyszał już zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków.
Fot. KG. Miłośnika substancji odurzających namierzyli mundurowi z komendy w Pruszkowie.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pruszkowskiej komendy posiadali informację, o tym, że na terenie Grodziska Mazowieckiego mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. W wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzna dobrowolnie wydał dwie torebki z marihuaną, 66 tabletek ekstazy oraz zawiniątko z kokainą. Kolejne przeszukanie odbyło się w piwnicy dziadków zatrzymanego. Tam mężczyzna w wiadrze budowlanym przechowywał ponad 500 gram suszu. Oprócz środków odurzających policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną i pieniądze na poczet przyszłej kary.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli 574 gramy marihuany, 66 tabletek ekstazy oraz kilka porcji kokainy. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym. Za przestępstwo posiadania znacznej ilości środków odurzających ustawa przewiduje karę do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie

Facebooktwitterredditpinterest