Walka o sklepowe naklejki przybrała nieoczekiwany obrót. Mężczyzna napadł z nożem na 15-latka

Naklejki były przyczyną napaści z nożem na 15-latka. Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Mężczyzna podejrzany o przestępstwo został namierzony i zatrzymany przez wolskich policjantów. 19-latek już usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża i został aresztowany na trzy miesiące.
Fot. KSP Warszawa. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut rozboju.

Po zgłoszonej napaści z nożem na 15-latku policjanci z Woli wytypowali i zatrzymali w mieszkaniu 19-latka podejrzanego o to przestępstwo. Z ich ustaleń wynika, że mężczyzna trzymając w ręku nóż napadł na 15-letniego chłopaka i zabrał mu naklejki o wartości około 30 zł, po czym uciekł.

Funkcjonariusze po tej informacji od razu przystąpili do działań. Po zatrzymaniu mężczyzny, w trakcie przeszukania mieszkania, odnaleźli skradzione naklejki a w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia – nóż.

Zatrzymany 19-latek trafił do policyjnej celi. Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Decyzją sądu 19-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji Warszawa

Facebooktwitterredditpinterest