Dwa wypadki koło Ożarowa. Potrącenie rowerzystki i pieszego [FOTO]

W ciągu jednego dnia, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, miały miejsce dwa wypadki. W Ołtarzewie pieszy został potrącony na przejściu, a kilka godzin później w Jawczycach tir potrącił rowerzystkę.
Fot. Jarosław Rasiński Marek Maro Carleone Maciej Rasiński/OSP Ożarów Mazowiecki. Poszkodowana rowerzystka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

Oba zdarzenia miały miejsce w poniedziałek, 17 września. Tuż po godzinie 18.00 w Jawczycach, na drodze krajowej nr 92, na przejściu dla pieszych kierowca samochodu ciężarowego potrącił rowerzystkę. – Poszkodowana była opatrywana razem ze strażą przez zespół pogotowia ratunkowego, po czym na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu kpt. Kazimierz Jaworski. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

Natomiast około godziny 15.00 na przejściu dla pieszych w Ołtarzewie przy ul. Ceramicznej samochód potrącił pieszego na pasach. Na miejscu również pojawiły się służby ratunkowe. Szczegółowe przyczyny i okoliczności obu wypadków bada policja.

wypadek-oltarzew-jawczyce-3

wypadek-oltarzew-jawczyce-4

wypadek-oltarzew-jawczyce-5

wypadek-oltarzew-jawczyce-6

Fot. Jarosław Rasiński Marek Maro Carleone Maciej Rasiński Fotografia Ratownicza
Warszawska Grupa Luka&Maro/Ochotnicza Straż Pożarna w Ożarowie Mazowieckim

Facebooktwitterredditpinterest