Strażacy z Ożarowa i Brwinowa w nowym serialu tv

Już od czwartku 25 października będzie można oglądać nowy serial dokumentalny przedstawiający kulisy pracy strażaków-ochotników. Wystąpią w nim m.in. druhowie z Ożarowa Mazowieckiego i Brwinowa.
Fot. mat. promocyjne Fokus TV. Serial ukazuje trudną pracę strażaków.

„OSP Na ratunek” – to nowa, oryginalna produkcja telewizji FOKUS TV. Serial dokumentalny przedstawia kulisy pracy strażaków ochotników. Ukazuje losy bohaterów zmagających się z przeciwieństwami losu, ryzykujących życie i zdrowie dla bezpieczeństwa innych. W centrum uwagi widza jest przedstawiona codzienność ciężkiej pracy strażaków ochotników – bohaterów bezinteresownie narażających swoje życie dla ratowania ludzi i ich dobytku.

Każdy z odcinków przedstawia pracę strażaków, spektakularne akcje ratunkowe, ale również przygotowanie do wyjazdu na akcje, aspekty techniczne, wyjaśnienie problemu za pomocą grafiki i wyzwania, które wiążą się z poszczególnymi akcjami. To wszystko obnaża przed widzem specyfikę pracy strażaków i zarazem zbliża widza do bohaterów, którzy muszą stawić czoła wyzwaniom. Jednocześnie widz poznaje strukturę ochotniczej straży pożarnej oraz formy jej działania w skali Polski.

W serialu będzie można obejrzeć druhów m.in. z jednostek w Brwinowie i Ożarowie Mazowieckim. – Oglądajcie nas już od 25 października (czwartek) o godzinie 21:15…to nie żadna ściema to akcje nagrywane na żywo!! – zachęcają na swoim fan page’u na Facebooku strażacy z Brwinowa.

Zwiastun filmu można zobaczyć TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest