Teatr Komedia przyjeżdża do Pruszkowa! Plejada gwiazd w znakomitym spektaklu „Kochanie wróciłem“: Pakulnis, Wierzbicka, Zielińska, Troński, Obuchowicz i inni

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl Teatru Komedia pt: „Kochanie wróciłem“. Na scenie wystąpi aż osiem gwiazd polskiej sceny.
Fot. mat. promocyjne. Spektakl odbędzie się w pruszkowskim Centrum Kultury i Sportu.

Kochanie wróciłem“ – Eric Assous

Jeśli w znanym porzekadle – „Stara miłość nie rdzewieje“ jest odrobina prawdy, to francuska komedia “Kochanie wróciłem” najlepiej tego dowodzi.
Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… za prawie każdą cenę.
Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie…
Trochę skomplikowane? Wobec tego dodam jeszcze tylko, że w wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie…
“Kochanie wróciłem” to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiedzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu.
Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki – miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć „stara“ – to nie „zardzewieje“.

Obsada aktorska:
Joanna Falkowska

Maria Pakulnis
Katarzyna Zielińska
Jan Jankowski
Grzegorz Pawlak
Marcin Troński
Wojciech Wysocki
Bartosz Obuchowicz

Spektakl odbędzie się 27 października 2018, Pruszków, Centrum Kultury i Sportu ul. Bohaterów Warszawy 4.
Sala Centrum Kultury i Sportu, godz. 17:00

Bilety dostępne w Recepcji – Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie,

Ul. Bohaterów Warszawy 4, tel. 22 759 52 48

Bilety: Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Rezerwacje biletów online e-mail: info@koncertartex.com
Bilety przez internet : kupbilecik.pl, biletyna.pl.

Facebooktwitterredditpinterest