Marka osobista – jak o nią zadbać?

Niezależnie od tego, kim jesteś i czym się zajmujesz, warto zadbać o swój Personal Branding, czyli markę osobistą. To pomoże Ci w zdobyciu lepszej pozycji na rynku pracy, sprawi, że zdobędziesz liczne kontakty i zwiększysz swoją rozpoznawalność w branży! Jak to zrobić? Tego wszystkiego dowiesz się podczas wydarzenia organizowanego przez firmę Sharpeo!
Fot. mat. promocyjne. Podczas wydarzenia będzie można wysłuchać prelekcji mówców: Cezarego Woszczyka i Cezarego Walenciuka.

Fire Talk to seria spotkań, które odbywają się od ponad roku. Najbliższa mikołajkowa edycja będzie dotyczyła Personal Brandingu Programisty. Event odbędzie się 6 grudnia o godz. 18:30, w przestrzeni coworkingowej HubHub (przy ul. Postępu 14, w Warszawie). Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, obowiązuje jedynie rejestracja na wydarzenie: http://www.sharpeo.com/firetalk-register.

Podczas Fire Talk dowiesz się między innymi:

dlaczego warto działać w sieci,

jak w praktyce wygląda praca nad blogiem lub kanałem YouTube,

co zrobić, aby social media stały się Twoją wizytówką,

jak dobrze się zaprezentować.

Prelegentami będą między innymi:

Cezary Woszczyk - CEO Sharpeo i prowadzący kanału w serwisie YouTube CezaryWo - FireTalk Show, gdzie porusza kwestie związane z innowacjami, startupami, przedsiębiorczością i nowymi technologiami. Rozmawiał z ważnymi i ciekawymi osobami ze świata biznesu. W jego odcinkach wystąpili między innymi: Michał Żebrowski - aktor i współtwórca Teatru 6. piętro, Brunon Bartkiewicz - prezes ING Bank Śląski, Marcin Osman - ekspert w dziedzinie sprzedaży, dr Grzegorz Brona - prezes Polskiej Agencji Kosmicznej i wielu innych.

Cezary Walenciuk - mówca, programista i bloger (cezarywalenciuk.pl). Od sześciu lat jest programistą .NET i JavaScript. Od czterech lat występuje jako prelegent na różnych wydarzeniach programistycznych. Prowadzi dwa blogi: jeden o przemawianiu, a drugi o programowaniu. Wraz z firmą Sharpeo organizuje warsztaty Ninja Speakers, podczas których dzieli się z uczestnikami swoją wiedzą na temat wystąpień publicznych i przemawiania.

Fire Talk to seria spotkań technologicznych, które zrzeszają wszystkich zainteresowanych programowaniem i branżą IT. Po wystąpieniach ekspertów odbywa się networking, podczas którego możesz dopytać mówców o intrygujące Cię kwestie.

W ramach wydarzenia firma zorganizowała również konkurs #DevBlogChallenge na najlepszego bloga programistycznego, którego rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród nastąpi podczas wydarzenia Fire Talk. Zwycięzcy otrzymają między innymi: książki wydawnictwa PWN, prenumeratę magazynu “Programista”, grę IT Startup - Gra karciana oraz voucher do wykorzystania na wybrany kurs ze strony Strefakursow.pl.

Patroni medialni:

Gazeta-msp.pl

biznes2biznes.com

zachodniemazowsze.info

Techpage.pl

NZS SGH

Koło Naukowe PMArt

Kraków Miastem Startupów

Partnerzy:

Kupilas Media

Magazyn “Programista”

StrefaKursów.pl

Wydawnictwo Naukowe PWN

Students Change Makers

Facebooktwitterredditpinterest