Znana aktorka została radną sejmiku!

Znana aktorka filmowa i teatralna Dominika Figurska została radną sejmiku województwa mazowieckiego. Zdobyła w sumie ponad 22 tysiące głosów.
Fot. Ja Fryta/wikipedia.org. Aktorka startowała z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Dominika Figurska ma 40 lat, jest aktorką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną oraz mamą pięciorga dzieci. Jej mężem jest również aktor – Michał Chorosiński. Figurska jest znana głównie z ról w serialach np. „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, “Na Wspólnej” oraz w filmach np. „Smoleńsk”. Od 2001 roku gra w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Występowała również w pierwszej edycji show emitowanego w telewizji Polsat „Jak oni śpiewają”, a także w programach telewizyjnych („Polska na dzień dobry. Weekend” w telewizji Republika, „Moda na rodzinę” w TVP ABC, „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” na antenie TVP INFO).

Znana ze swoich prawicowych poglądów aktorka postanowiła wziąć udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Figurska wystartowała z listy Prawa i Sprawiedliwości. Z sukcesem. Swój głos na aktorkę oddało 22 101 osób, dzięki czemu otrzymała mandat i pełni funkcję radnej sejmiku mazowieckiego. (Więcej o wyborach na Mazowszu można przeczytać TUTAJ).

Facebooktwitterredditpinterest