Jest nowy teledysk promujący Grodzisk Mazowiecki. Sami zobaczcie!

Zespół T. T. Band nagrał teledysk promujący Grodzisk Mazowiecki. To już kolejna taka produkcja grupy. Obejrzyjcie koniecznie!
Fot. Facebook/T.T. Band. Liderem grupy jest perkusista Tomasz Tarczyński.

Grupa T.T Band została założona w 2011roku w Grodzisku Mazowieckim z inicjatywy perkusisty Tomasza Tarczyńskiego. Zespół prezentuje muzykę instrumentalną z pogranicza bluesa, jazzu i funky. Trzy lata temu muzycy wydali płytę „EP-kę” i zaprosili do współpracy jednego z najlepszych polskich gitarzystów bluesowych – Leszka Cichońskiego. W marcu 2016 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę „ONE". Krążek otrzymał pozytywne recenzje w ogólnopolskich czasopismach muzycznych m.in. takich jak: „Teraz Rock", „Blues". W listopadzie 2017 roku zespół wydał swoją drugą płytę EP, która aktualnie jest promowana w ogólnopolskich stacjach radiowych.

W ubiegłym roku zespół T.T. Band nagrał teledysk promujący Grodzisk Mazowiecki (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Podobna produkcja powstała również i w tym roku. Ujęcia były kręcone przez studio filmowe z Warszawy Leydo Film. W teledysku udział wzięli: Julia i Filip Grudniewscy oraz zespół T.T Band. Charakteryzacja: Aneta Gołuch-Caba. Zdjęcia z planu wykonała firma BiggerPicture (www.biggerpicture.pl).

Facebooktwitterredditpinterest